
Meld je aan voor de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van voorstellingen en aanbiedingen.
inschrijven >Kerkgracht 9
8601 EC SNEEK
T 0515 - 430 580
E info@theatersneek.nl
De voorstelling Barrage is helaas uitverkocht
Een muzikaal en visueel spektakel voor jong en oud. De violisten, drummer, bassist en gitarist van Barrage zijn jong, uitdagend en onweerstaanbaar. Al meer dan tien jaar slepen ze zalen over de hele wereld mee in een wervelende instrumentale en vocale show. Hun muziek is een mengeling van alles wat ze maar tegenkomen - van folk, popsongs, bigband klassiekers en latin jazz tot wereldmuziek uit alle windstreken. Ze brengen hun muziek met een energie die je als toeschouwer zo nu en dan ademloos achterlaat. Hun show ziet er bovendien prima verzorgd uit - prachtig uitgelicht en met een gedurfde choreografie die de muziek perfect ondersteunt.
Barrage is eind jaren negentig opgericht in Calgary en omvat een jonge internationale cast van getalenteerde jonge performers uit Canada, de Verenigde Staten en Engeland. Barrage geeft concerten over de hele wereld, neemt deel aan festivals, levert inspirerende bijdragen aan evenementen en is de afgelopen jaren steeds vaker te zien op televisie.
Hun nieuwe show heet Soundtrack of the World en net als in hun eerdere shows presenteert Barrage nummers die de groep alle ruimte geven om hun verbluffende virtuositeit te tonen, worden afgewisseld met dromerige ballades en speelse intermezzo's.
Recensenten schreven over Barrage als Too wow for Words! violisten op raketbrandstof en ze spelen alsof hun instrumenten gloeiend heet zijn. Inderdaad lijkt de groep op het podium onder hoogspanning te staan, overigens zonder ooit nerveus te worden.
Wilt u samen met uw collega's Barrage bezoeken? Neem voor informatie over een bedrijfsfeest of groepsbezoek contact op met Frouk Oostra: f.oostra@theatersneek.nl